Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Kur’an öğrenenler ödüllendirildi


Genç MÜSİAD tarafından ‘Bu Yaz Camide’ etkinliğinin 3.sü düzenlendi.

Devamlılık gösteren

Programa Sakarya MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’un yanı sıra Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu, Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş ve birçok kişi katılım gösterdi. Gerçekleştirilen ödül törenine üç farklı camii den yaz programına katılan ve devamlılık gösteren öğrencilere öğrendikleri bilgiler ve derslerdeki devamlılıkları baza alınarak ödülleri takdim edildi. Programa katılımın her sene arttığını ve daha da verimli geçtiğini belirten Genç MÜSİAD Başkanı Uğur Çarboğa, öğrenci sayısını artırmak istediklerini söyledi.

Ödül alan öğrenciler

Bu kapsam da Mesudiye Cami birincisi Veysel Can Çalışkan ödülünü MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’dan, ikincisi Onur Efe Çimen ödülünü Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu’dan, üçüncüsü Alperen Emin oğlu ise ödülünü Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu’ dan aldı. Şeker Hilal Cami b irincisi İrem Sude Polat ödülünü Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş’ dan, ikincisi Mehmet Emin Niş ödülünü Osman Eminler’den, üçüncüsü Yüsra Demir’ de ödülünü İlyas Çimen ‘den aldı. Ali Dilmen Cami birincisi Muhammed Emin Konu ödülünü Genç MÜSİAD Başkanı Uğur Çarboğa, ikincisi Yusuf Keleş ödülünü Selman Aşoğlu, üçüncüsü Mecit Talha Özcan’ın ödülünü Çağlayan Ekmekçi’den aldı. Yaz boyunca programa katımın gösteren ancak dereceye giremeyen öğrenciler ise sürpriz hediyelerle ödüllendirildi. Program sonunda etkinliğe katılım gösteren bütün öğrenciler ile beraber dondurma yenildi.  

21 Ağustos 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 876 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU