Günün Tarihi:24 Eylül 2020

Vali’ye ziyaretler sürüyor


Et ve Süt Kurumu, TEİAŞ, Sakarya Aile Hekimleri Derneği, Vakıf Katılım yöneticileri ve Mahalle Muhtarları valiyi makamında ziyaret etti.

Makamında ziyaret

Et ve Süt Kurumu Başmüfettişi Muhsin Atay ile Kombine Müdürü Ayşe Yetiş, TEİAŞ 5. Bölge Müdürü İbrahim Bal ile Bölge Müdür Yardımcısı Vefa Rumeli, Vakıf Katılım Bankası Sakarya Şube Müdürü Arif Yavuz, Adapazarı Çaltıcak Mahalle Muhtarı Musa Boyacıoğlu ile Hızırtepe Mahalle Muhtarı Bedri Arslan ve mahalle sakinleri, Sakarya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Rıdvan Karagöz ve  yönetim kurulu üyeleri Vali Balkanoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Sohbet

Et ve Süt Kurumu, TEİAŞ, Sakarya Aile Hekimleri Derneği, Vakıf Katılım yöneticileri ve Mahalle Muhtarlarıyla bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında da başarılar diledi.

21 Ağustos 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 743 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU