Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Toplantı sonrası Taraklı’ya gitti


Sakarya Dayanışma ve Düşünce Platformu tarafından davet edilen İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen platform üyeleri ile istişarelerde bulundu. İstişare sonrası Taraklı’ da ki yemeğe katıldı.

Davete katılım 

Sakarya Dayanışma ve Düşünce Platformu'nun konuğu olan İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen platform üyeleri ile istişarelerde bulundu. Türkmen  platform üyesi iş adamı Kadir Sayın tarafından Taraklı' da Kadirler Konağında düzenlenen akşam yemeğine  katıldı. Sakarya Dayanışma ve Düşünce Platformuna misafirperverliklerinden  ötürü teşekkür eden Türkmen Düşünce Platformu Başkanı Hasan Demir, platform üyeleri Mükerrem Koç, Sebahattin Ergün, Mustafa Gavasoğlu, Bedri Yaylalı, Ayhan Ak, Ramazan Çokal, Reklam Ajansı Yusuf Yılmaz, Yalaza Dizi Film Koordinatörü Erkan Akın Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman,AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen ve Kızılay Taraklı Şube Temsilcisi Alaattin Yılmaz'ın da katıldığı platform üyesi Kadir Sayın'ın konuğu olarak Taraklı' da Kadirler konağında akşam yemeğinde misafir oldu.

Teşekkür

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman' dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Osmanlı Kültürünü koruyan ender ilçelerden biri olan Taraklı İlçesinde misafir olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Türkmen ev sahipliğinden dolayı iş adamı Kadir Sayın'a teşekkür etti. Düzenlenen yemek yapılan sohbet ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen TRT 1 de önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan “Yalaza” dizi  setini de ziyaret ederek ünlü yönetmen Osman Sınav ile de sohbet etti. Türkmen  Taraklı' ya gelmekten çok memnun olduğunu belirtti.

21 Ağustos 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 878 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU