Günün Tarihi:30 Kasım 2020

İsen yatırımları gördü


Erenler ilçesine ziyaret gerçekleştiren Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Yatırımlar

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Kentsel Dönüşüm başta olmak üzere ilçede yapılan yatırımların konuşulduğu ziyarette İsen dönüşüm projesinde kat edilen mesafeye övgüler yağdırdı ve şehrin yeni vitrininde gösterilen olağanüstü performanstan dolayı Başkan Öztürk ve ekibini kutladı.

Vizyon projeler

Makamda gerçekleşen bilgilendirmenin ardından ilçede devam eden projelerin incelenmesi ve esnaf ziyaretleri yapıldı. Öncelikle Erenler Caddesi, Türbe Caddesi ve Yavuz Sultan Selim Caddesinin kesiştiği bölgede yapımı tamamlanan Vizyon Park Projesi, daha sonra ise Kentsel Dönüşüm 1. Etap ve yılsonuna kadar tamamlanması hedeflenen 2. Etap çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Akıllı sistemler

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Kentsel Dönüşüm çalışmalarımızla doğal afetlere hazırlıklı, insan hayatını tehdit eden risklerden arındırılmış normlara uygun, sağlıklı, güvenli, akıllı sistemler ile sürdürülebilir yaşam alanları oluşturulması hedefi ile yolumuza devam ediyoruz. ” dedi. 

21 Ağustos 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 731 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU