Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

‘Muhtarlar devletin temsilcisidir’


Arifiye Muhtarlar Derneği ‘Aile Buluşması’ kaynaşma etkinliği düzenledi. Muhtarların önemini vurgulayan Kaymakam Yazıcı, “Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirmek, sorunlara çare olmak, mahallede devletin temsilcisi olarak size düşmektedir”

Sorunların çaresi

Kaymakam Adem Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Emniyet Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı, Arifiye mahalle muhtarları ve aileleri katıldı. Yazıcı, “Sizler, mahallelerde, köylerde, elimiz- ayağımız, gözümüz-kulağımızsınız. Hizmetlerin en iyi şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması açısından muhtarlarımıza önemli görevler düşmektedir. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirmek, sorunlara çare olmak, mahallede devletin temsilcisi olarak size düşmektedir. Halktan aldığınız destek ve güveni boşa çıkarmayarak en iyi şekilde yerine getirmeniz bizim içinde önem arz etmektedir” diye konuştu.

Teşekkür

Yazıcı, “Bizler devletin temsilcisi olarak, vatandaşlarımızın sizlere ilettiği taleplere çözüm bulma noktasında, yasalar çerçevesinde elimizden geleni yapmaya hazırız. Muhtarlarımız birbirleriyle ne kadar uyum içerisinde olursa, ilçemizin geliştirilmesi ve kalkınması konusunda sorunlar, görüşler ve çözüm önerileri paylaşılarak daha kısa sürede daha güzel sonuçlar elde edebileceğimize inanıyorum. Bugün burada bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, ne kadar büyük bir aile olduğumuzun ispatı olan bu güzel etkinlikler sayesinde kardeşliğin, dostluğun artacağını ve paylaşmanın çok daha hızlı yürüyeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı. 

22 Ağustos 2017 , Salı Bu haber toplam 577 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU