Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Tokatlılar sorunlarını konuştu


Sakarya Tokatlılar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisi Sakarya İl teşkilatına ziyarette bulundu. Ziyarette Tokat’ın ve Sakarya’nın yöresel sorunları ile ilgili konular konuşuldu.

Bir aradalar

Sakarya'da yaşayan Tokatlıları bir araya getiren ve 8 bini aşkın üyesi ile 20 yıldır faaliyet dernek, Sakarya'daki Tokatlıların en büyük STK'sı olma özelliğini taşıyor. Sakarya Tokatlılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yıldıray Akgül ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatına ziyarette bulundu. Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerine yoğun ilgi gösterdi. Yapılan ziyarette Tokat’ın yöresel konuları, Tokat’ın doğal güzellikleri ve tarıma uygun arazileri konuşuldu.

Zor süreç

Ziyarette ülkemizin ve İslam coğrafyasının son yıllarda zorlu bir süreçten geçtiğini hatırlatan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, “Ülkemiz ve İslam alemi çok zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçleri en az zararla atlatabilmek için teşkilatlarımıza ve STK’lara büyük görevler düşüyor. Toplumsal yönetim içindeki hiyerarşide önemli bir nokta olan STK’larımız şehirlerimizin, hemşerilerimizin dertlerini ve sıkıntılarını en iyi dinleyen ve biz siyasi partilere aktaran kurumlardır” dedi.

Teşekkür

Yıldırım, “Bu yüzden üzerimize düşen mesuliyet tahmin ettiğinizden daha büyük. Bu yüzden STK’lar ile birlikte siyasi bir ayrıma değil, ülkemiz için bütünleyici bir birleşime ihtiyacımız var. Bugün konuştuğumuz gibi Tokat’ın yöresel konularını,  doğal güzelliklerini ve tarıma uygun arazileri konuşacağımız bir derneğin olması Tokatlılar için büyük bir nimet ve sorumluluktur. Ziyaretimize gelen Sakarya Tokatlılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yıldıray Akgül başta olmak kaidesiyle tüm yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ederiz, yapacağı çalışmaların hayırlara vesile olmasını dileriz” diye konuştu. 

22 Ağustos 2017 , Salı Bu haber toplam 744 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU