Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

AFAD Gönüllüleri eğitimde


AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, “Projemizde yer alan önce kendisini bilinçlendiren çevresini bilinçlendirerek afetlere karşı dirençli bir toplum olmamıza fayda sağlayacak olan AFAD Gönüllülerimize teşekkür ederim” dedi.

Açılış

‘O Kahraman Benim Projesi’ kapsamında AFAD Gönüllülerimize yönelik ‘Temel Afet Bilinci Eğitimleri, Arama Kurtarma Eğitimleri, İlk Yardım Eğitimleri ve Yangınlara Müdahale Eğitimlerimiz’ programlar kapsamında devam ediyor. ‘Temel Afet Bilinci’ eğitimi AFAD Gönüllülerimizin katılımı ile toplantı salonumuzda gerçekleşti. 30 Gönüllümüzün katıldığı eğitim İl Müdürümüz Hüseyin Kaşkaş’ın açılış konuşması ile başladı.

Teşekkür

İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş AFAD Gönüllülerine, AFAD’ın tanımı, görev ve sorumlulukları, neden AFAD Gönüllülüğü, Gönüllüğün getirdiği esaslar, Afet ve acil durumlarında ilk 72 saat, İlimizde ve Ülkemizde meydana gelen afet türleri, afetlere karşı alınması gereken tedbirler, afet öncesi – sırası ve sonrası hangi doğru davranış modellerinin uygulanacağı konuları hakkında uygulamalı olarak bilgiler aktararak, ‘Projemizde yer alan önce kendisini bilinçlendiren ve tedbirler alan ve daha sonra çevresini bilinçlendirerek afetlere karşı dirençli bir toplum olmamıza fayda sağlayacak olan AFAD Gönüllülerimize teşekkür ederim” dedi.

25 Ağustos 2017 , Cuma Bu haber toplam 729 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU