Günün Tarihi:25 Ocak 2021

Her şey sizin için


SEDAŞ paydaş iletişimine, kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değer ve önem kapsamında, müşterilerini bilgilendiriyor.

Önceliğimiz can

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik altyapı yatırım çalışması başlamadan önce bölgedeki elektrik kullanıcılarına, esnaf ve vatandaşlara, “Her şey sizin için. Daha kaliteli hizmet ve enerji için!” başlıklı broşürlerle bilgi veriyor. Yeraltı kablolu yatırım çalışmaları sırasında kazı yapılması gerektiği için bu süreçte SEDAŞ tarafından, Belediyelere kazı bedeli ödendiği ve bu kazılardan sonra Belediyelerin kazılan alanları imar ettiği belirtiliyor. Ayrıca bu çalışmalarda “Çevre, can ve mal emniyeti önceliğimizdir ” sloganıyla iş güvenliğine de dikkat çekiliyor. SEDAŞ’ın elektrik kullanıcıları için hazırladığı broşürde, planlı kesinti sürecine, iş güvenliği, çevre ve yapılan altyapı çalışmalarında kurumlar arası işbirliğine, iş bölümü ve şirket iletişim bilgilerine yer veriliyor.

3 milyon çalışan

SEDAŞ, Doğu Marmara’da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini kapsayan yaklaşık 20 bin kilometrekarelik yüz ölçüm üzerinde, toplam 4 il, 45 ilçe, 47 Belediye, 766 köy, 1344 Mahallede, 1,6 milyon tüketiciye, 3,4 milyon nüfusa 1700 çalışanıyla, 24 saat kesintisiz olarak enerji dağıtım hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın en büyük on lider enerji şirketi arasında yer alan CEZ Group’a ait bir kuruluş olan SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyetleri kapsamında, bölgesindeki abonelere kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermeyi hedefleyerek, bu kapsamda oluşan arızalara hızla müdahale eder, 7/24 kesintisiz ve güvenilir hizmet vermek üzere elektrik dağıtım şebekesinde gerekli operasyonları gerçekleştirir. Bu faaliyetleri, sayısı 33’e varan dağıtım merkezi ve toplamda 21 Müşteri Hizmetleri Merkezi üzerinden yürüten SEDAŞ’ın, 2016 yıl sonu itibariyle Doğu Marmara’yı kapsayan faaliyet bölgesindeki 4 ilde, dağıtılan toplam elektrik miktarı 9,3 milyar kWh’tir.

27 Ağustos 2017 , Pazar Bu haber toplam 644 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU