Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Başarıda engel yok


Down sendromlu yüzücü Fatma Çağla Demir ve “Ötüken’den Sakarya’ya Üç Kıta Tek Kültür” projesinin Genel Koordinatörü Serhat Ertuğrul Başar, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

‘Gurur duyuyoruz’

İlk olarak down sendromlu yüzücümüz ile görüşen Vali Balkanlıoğlu, ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek, başarının önünde hiçbir engelin olmadığını sevgili kızımız, milli yüzücümüz Fatma Çağla’nın herkese gösterdiğini söyledi. Milli yüzücümüz ile bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, Fatma Çağla ile gurur duyduklarını ve başarılarının devamını dilediklerini ifade etti.

Kültür başkenti

Sakarya Kırımlı Türkler Derneği, Sakarya Abhaz Derneği ve Yerel Kültür Derneği temsilcileri tarafından organize edilen “Ötüken’den Sakarya’ya Üç Kıta Tek Kültür” projesi Genel Koordinatörü Başar ve komite üyeleri ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, proje ile ilgili bilgiler aldı. Kabullerinden dolayı Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden Genel Koordinatör Başar, proje kapsamında Türk Dünyasının önemli isimlerini bir araya getirmeyi amaçladıklarını ve Sakarya’nın Türkiye’nin Kültür Başkenti olmasını hedeflediklerini belirtti.

Sakarya’ya faydalı

Böylesi önemli ve anlamlı bir projenin hem Türk Dünyası hem de farklı kültürlerin çok uzun süredir bir arada yaşadığı Sakarya’mız için çok yararlı olacağına inandığını belirten Vali Balkanlıoğlu ise, tüm proje komitesine çalışmalarında başarılar diledi.

27 Ağustos 2017 , Pazar Bu haber toplam 635 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU