Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Gol pozisyonu ÜRETEMEDİK


Teknik Direktör Osman Özdemir, BUGSAŞ maçının ilk antrenmanında futbolcularını uyardı

Karşıyaka

maçındaki

hataları

anlattı

Maçın genelinde oyun hakimiyetini elinde tuttuklarını ancak ileri uçta gol pozisyonu üretemediklerini söyleyen Özdemir, aynı hatayı BUGSAŞ maçında istemediğini söyledi.

    Toplantı

Bir günlük iznin ardından ekibini Rüstemler Tesislerinde toplayan ve Karşıyaka maçının kritiğini yapıp, hataları anlatan tecrübeli hoca, özellikle gol bölgelerindeki yetersizliğe değindi. Özdemir, pozisyon üretme noktasında çok daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Gücümüz var

İlk maçı alışık olmadıkları bir ortamda oynadıklarını ve hem saha, hem de zemin acemiliği çektiklerini ifade eden Özdemir; ”Tabi ki bunlar mazeret değil. Ne olursa olsun biz her maçımızı kazanmak durumundayız. Çünkü bu güce ve yeterli kadroya sahibiz “ dedi.

İkinci maç

Karşıyaka maçında yapılan hataların, 10 Eylül günü Ankara’da yapılacak BUGSAŞ maçında istemediğini vurgulayan Özdemir ekibini bu doğrultuda hazırlayacak. Bu arada Osman hocanın, Ankara’daki maça, gol pozisyonu üretebilecek ve ürettiğini gole çevirebilecek farklı bir kadro ile çıkacağı söyleniyor.  

Eksik yok

Sakaryaspor dün tam kadro çalıştı. Karşıyaka beraberliğinin üzüntüsü ile idmana çıkan Yeşil-Siyahlılarda moraller bozuktu. Sezonun ilk maçına lisansları yetişmeyen Ferhat, Sezer ve Mahir’in ise BUGSAŞ maçına yetişeceği, bu yüzden de Ankara’ya farklı bir kadro ile gidileceği öğrenildi.

 

 

Bugün-yarın idman, Perşembe ve Cuma günü istirahat

--------------------------

2 gün iş, iki gün izin

Dünü tek idman ile geçiren Yeşil-Siyahlılar, bugün sabah ve akşam olmak üzere iki çalışma yapacaklar. Yarın ki tek çalışmanın ardından ise iki gün izin var.

         Açıkladı

Teknik Direktör Osman Özdemir, Karşıyaka maçı öncesinde açıkladığı Bayram programını uygulamaya koydu. Maçtan sonra futbolcularına bir gün istirahat veren tecrübeli hoca, bugün ve yarınki çalışmaların ardından futbolcularına iki gün Bayram izni verecek.

         İkinci gün

2 Eylül Cumartesi günü Rüstemler Tesislerinde toplanıp Bayramlaşmadan sonra idman alanına geçecek olan futbolcular, BUGSAŞ maçının hazırlıklarına kaldıkları yerden devam edecekler. Yeşil-Siyahlılar, 9 Eylül günü Ankara da kampa girecekler.

-----------------------------

 

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

29 Ağustos 2017 , Salı Bu haber toplam 1038 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU