Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Karasu doldu taştı


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Bayram tatilinde ilçenin, nüfusunun 10 katı misafir ağırlandığını söyledi.

Tercih edildi

İspiroğlu bayram süresince hizmetleri aksatmadan verdiklerini söyleyerek, “Nüfusunun on katı misafir ağırlayan Karasu’da bütün kurumlar birimler üzerine düşeni yaptı, Özellikle temizlik ekipleri üzerine düşenin fazlasıyla yaptı. Yıllar içerisinde ilk kez olağan üstü bir bayram yaşadık. İnsanlarımız bayramı kendisini dışarıya atmak için bir fırsat bilmiş, ilçemizi tercih edenleri baş tacı etmeye çalıştık. Yapıcı bir belediyecilik anlayışını ortaya koyduk” diye konuştu.

Turistlik bölge

Başkan İspiroğlu, 10 günlük tatilin tesislere ivme kazandırdığını, ekonomik yönden ve doluluk açısından yüzlerin güldüğünü söyleyerek, “Uzun süreli tatillerin bir diğer sevindirici tarafı da halkımızın ülkedeki tarihi ve turistik bölgeleri tanıma fırsatı bulması, gezme ve görme konusunda biraz ağır davranan halkımızın bundan sonra ülkenin güzelliklerini daha çok gezip göreceğine inanıyorum” dedi.

6 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1030 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU