Günün Tarihi:13 Nisan 2021

'Cumhuriyet tarihinin rekoru'


Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Ahmediye ve Mecidiye mahallelerinde sürdürülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yıldırım, “İlçemizde asfaltız yol kalmadı. Bu hakikaten Cumhuriyet tarihinde bir rekordur” dedi.

Teşekkür

Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen asfalt çalışmaları, kırsal mahallelerde de devam ediyor. Bu kapsamda Ahmediye ve Mecidiye mahallelerinde 7 bin ton asfalt çalışması yapılıyor. Ahmediye Mahalle Muhtarı Burhan Biçer ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, her iki mahallede ve bu mahallelere sürdürülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Burada konuşan Ahmediye Mahalle Muhtarı Burhan Biçer, yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Allah razı olsun Başkanımdan. Ekiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun. Gerçekten güzel bir hizmet oldu. Köyümüz bir hizmet gördü. Karapürçek Belediyesi’nden biz razıyız. Köylüler razı, Allah kendisinden tazı olsun” dedi.

 İnceleme

Ahmediye ve Mecidiye mahallelerinde sürdürülen çalışmaları yerinde görmek amacıyla ziyarette bulunduklarını belirten Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , “Buradaki yapılan çalışmaları yerinde görüp incelemek maksadıyla bu bölgeye geldik. Ahmediye ve Mecidiye mahallemizde olsun, burada yaklaşık 7 bin ton asfalt çalışması yapılıyor. Burada bizim Karapürçek Belediyesi olarak en uç noktalarımızdan birisidir.  Biz Fen İşlerine verdiğimiz talimatta 2018 yılı sonu itibariyle bahçe yolları da dahil olmak üzere asfaltsız hiç bir yol bırakmayacaksınız dedik” ifadelerini kullandı.

Rekor

Yıldırım, “Arkadaşlarda hakikaten yoğun bir tempo içerisinde yüksek bir performans gösterdiler. Gerçekten de Karapürçek’in hangi mahallesine giderseniz gidin, bırakın yerleşim birimlerini bütün yollarının da asfalt olacak göreceksiniz. Buda hakikaten Cumhuriyet tarihinin bir rekorudur. Kaldı ki bütün bunları yaparken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarında mahalle sakinlerimize ve muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır. Bizde onlara hizmetin en güzelini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz” ifadelerini kullandı. (

8 Eylül 2017 , Cuma Bu haber toplam 727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU