Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Eğitim projesi hayata geçiyor


Akyazı’da dershane olmaması ve üniversiteye hazırlanmakta olan gençlerin bilgi eksikliğini gidermeye yönelik olarak Akyazı Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün birlikte hazırladıkları ortak proje hayata geçiriliyor.

Ücretsiz

Eğitim ve Öğretime ayrı bir değer verdiğini belirten Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Üniversiteye hazırlanmakta olan gençlerimize yönelik hazırladığımız projeyi Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Dursun Ali Yaman’la Belediyemizin Bilgi ve Kültür Evi’nde düzenlediğimiz ve öğretmenlerimizin de katıldığı bir toplantıda gündeme getirdik. Teklifimize göre üniversiteye hazırlanmakta olan lise mezunu gençlerimize Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, Bilgi ve Kültür Evimizde ücretsiz kurs açacak ve gençlerimizin daha iyi hazırlanmalarına katkı sağlayacak. Bu teklifimiz HEM Müdürlüğümüz tarafından uygun bulununca hazırladığımız projeyi birlikte hayata geçirme kararı aldık” dedi.

Kayıtlar

Ders almak isteyen lise mezunu gençlerin kayıtlarını 24 Eylül 2017 Pazar gününe kadar Bilgi ve Kültün Evine gelerek yaptırmaları çağrısında bulunan Belediye Başkanı Akcan ve HEM Müdürü Yaman, kursların 2 Ekim 2017 Pazartesi günü başlayacağını ve kursiyerlerin hafta içi her gün 17.30/ 21.30 saatleri arasında ders alabileceklerini söylediler. Akyazı Belediyesi ile HEM Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladıkları projenin hayata geçiriliyor olması Üniversiteye hazırlanmakta olan lise mezunu gençler arasında memnuniyet yarattı. 

10 Eylül 2017 , Pazar Bu haber toplam 555 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU