Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

‘Heyecanımızı şehre yansıtmalıyız’


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu toplantısı Ahmet Ölmez’in Başkanlığında dernek binasında gerçekleşti. Toplantıda konuşan Yılmaz, “Heyecanımızı şehrimize yansıtmalıyız” dedi.

Toplantı

TÜMSİAD Marmara Bölgesi ve Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz’ında katıldığı toplantıda ticaret ve sanayi odası seçimleri, ekonomik gelişmeler ele alındı. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz; Ticaret Odası seçimleriyle ilgili aktif bir çalışma içerisinde olacaklarını belirterek, “Heyecanımızı şehrimize yansıtmalıyız” ifadelerini kullandı.

Hizmet derdi

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, “İlimiz iş adamlarını üretime ve ihracata teşvik edecek bir Ticaret ve Sanayi Odası görmeyi arzuladıklarını belirtti. Ölmez, TÜMSİAD olarak ülkemize ve Sakarya’mıza hizmet etmek noktasında dertliyiz” diye konuştu. Ülke gündemi ve Ticaret Odası seçimlerinin görüşüldüğü toplantıda karşılıklı soru, cevap ve istişareler yapıldı. 

10 Eylül 2017 , Pazar Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU