Günün Tarihi:23 Şubat 2020

Serdivan’da temayül yapıldı!


AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı, 21 Ekim’deki kongre öncesinde, İlçe Başkanını belirlemek amacıyla Teşkilat bünyesinde temayül yoklaması yaptı.

Temayül katılımı

Temayül yoklamasına Sakarya İl Koordinatörü AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Ana Kademe, Gençlik Kolları,  Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

En iyi kadro

İlçe Başkanı Osman Çelik, temayüle katılan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek                  “ İnanıyorum ki, teşkilatımız bundan önceki kongrelerde olduğu gibi bu kongre sürecinden de güçlenerek, yenilenerek, 2019 ve sonrasında güçlü teşkilat yapısıyla AK Parti’yi Serdivan’da en iyi şekilde temsil edecek kadroları oluşturacaktır” dedi.

Gelip gececiğiz

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’da temayül sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek  “Bu bir bayrak yarışı. Bizler bu makamlarda gelip geçiciyiz. Mevcut İlçe Başkanımız Osman Çelik ve yönetimiyle uyumlu bir şekilde çalıştık. Yeni ilçe başkanımız ve yönetimiyle de uyum içerisinde çalışarak Serdivan’a hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Birlik beraberlik

İl Başkanı Fevzi Kılıç ise “Serdivan, birlik, kardeşlik ve uyumun bir arada olduğu güçlü bir teşkilatımız. Bu birlik ve beraberliğin önümüzdeki süreçte de devam edeceği inanıyorum” şeklinde konuştu.

Çelik aday değil

Mevcut İlçe Başkanı Osman Çelik’in, üç dönem kuralına takıldığı için yeniden aday olamadığını belirten İl Koordinatörü Keşir, “Yeni İlçe Başkanını belirlemek için çeşitli yöntemler uygulanıyor, bunlardan bir tanesi de teşkilat mensuplarının görüş ve önerileri. Bu doğrultuda teşkilat mensuplarımızdan Başkanlığa uygun gördükleri üç ismi verilen pusulaya yazmalarını istiyoruz. Temayül yoklamasındaki temel hedefimiz en uygun adayları belirlemek” dedi. 

12 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 664 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU