Günün Tarihi:3 Ağustos 2020

Şüphelilere bakkal takibi


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yeni eğitim sezonunda mahallerin bakkalları olarak sigara, kötü alışkanlık ve şüpheli kişilere karşı bu yılda takibi sürdürerek, çocuklara sahip çıkmaya devam edeceklerini açıkladı.

Üstün başarılar

Başkan Akdardağan, “Uzun bir yaz tatilini geride bırakırken, yeni eğitim ve öğretim yılı ülkemize, şehrimize, eğitim camiasına, tüm velilerimize hayırlı olsun. Geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımıza Allah zihin açıklığı ve üstün başarılar versin. Mahallelerin yine cıvıl cıvıl olacağı bu sezonda bakkal amcalar olarak, eğitim sezonunda sorumluluğumuzun bilincinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şiddet olayları

Akdaradğan, “Çocuklarımızı, evlatlarımızı ve gençlerimizi koruyup, kollayıp-gözetmeye devam edeceğiz. Emniyet birimlerimizle mahalle ve sokaklardaki şiddet olaylarına karşı teyakkuzda bekleyeceğiz. Uyuşturucu ve zararlı alışkanlıklarla mücadele konusunda her bakkalımız emniyetimize yardımcı olacak, velilerimizle irtibatını arttıracak ve evlatlarımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

İhbar edeceğiz

Akdardağan, “Eğitimi her zaman önemseyen biz bakkal esnafları, sokakları mesken tutan şüpheli kişileri, gençlerimizi kandıran ve zararlı alışkanlık edindirenlere karşı takibi bu yılda sürdüreceğiz ve ihbar edeceğiz. Bu kişileri tespit ederek, Emniyetimiz başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimizle ortak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Zararlı alışkanlık edinen gençlerimizi bundan vazgeçirmek için ne gerekiyorsa yapacağız” şeklinde konuştu.

Sigara satışı yok

Başkan Akdardağan, “Her yıl olduğu gibi bu yılda hiçbir bakkal ve bayimizden kesinlikle çocuklara ve gençlere sigara satışı yapılmayacaktır. Böyle durumda velilerimiz odamızın (0264) 277 74 17 hattını arayarak ihbarda bulunabilirler. Velilerimiz rahat olsunlar. Bakkal amcalar, gözetmeye, takip etmeye, kollamaya ve evlatlarımıza sahip çıkmaya devam edecek. Her genci kendi evladı gibi gören biz bakkal esnafları üzerine düşeni yapmaya, çocuklarımızın sağlıklı ve başarılı olması için katkı sunmaya devam edecektir” dedi.

13 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 4416 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU