Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

Makam dolup taşıyor


Yeni haftaya yoğun gündemle başlayan Vali İrfan Balkanlıoğlu’na ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor.

Ayva festivali

İlk olarak 23 Eylül günü 2.si düzenlenecek olan “Pamukova Ayva Festivali” etkinliğine kendisini davet eden PAYDER Başkanı Ali Urgan ve yönetimiyle görüşen Vali Balkanlıoğlu, festival hakkında da bilgiler aldı.

Ziyaretçiler

Erbakan Vakfı İl Temsilcisi Hasan Çınar, Sakarya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak, Sakarya Aydınlar Ocağı Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Sakarya Ağrılılar Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Nuri Berke ve yönetim kurulu üyeleri ile faaliyet alanları üzerine konuşan Vali Balkanlıoğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve emekli öğretmen Yüksel Yılmazer ile makamında bir süre sohbet etti.

Gündem sohbeti

Vali Balkanlıoğlu, Yeni Akit Gazetesi İl Temsilcisi Hasan Kar, Karasu STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve Gazeteciler ile ilçedeki yatırımlar ve gündeme dair konular hakkında sohbet ederken, iş adamları M. Tansu Uzun, Ahmet Köprülüoğlu’ndan ilimizdeki faaliyetleri hakkında bilgiler alarak başarılar diledi.

Genç girişimciler

Geyve’de üretimi yapılacak, KOSGEB tarafından desteklenen ve TÜBİTAK onaylı, ilaç sanayinin katkı maddelerinden poliol şeker türevleri üretim projesini hayata geçirecek olan genç girişimciler İbrahim Akgün ve Bilal Türker ile de görüşen Vali Balkanlıoğlu, özellikle üretim anlamında dışa bağımlılığı ortadan kaldıracak böylesi projeleri her zaman destekleyeceklerini ifade etti. 

13 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1026 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU