Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Bir kez daha incelediler


Raporunu verdi

 Sakaryaspor Kulüp Başkanının önceki gün idmanı izleyen basın mensuplarına “TOKİ ile anlaştık, Hacettepe maçını yeni Statta yapacağız” demesinden sonra umutlanan camianın kulağı dün Federasyondaydı. Çünkü TOKİ ile anlaşmak yetmiyordu ve son sözü Futbol Federasyonu söyleyecekti. Hal böyle olunca da Federasyondan yeniden yetkililer gönderildi. Dün Stada gelen yetkililer, çimin kök seviyesini ölçüp Ankara’ya döndüler. Bu gelişmeden sonra bu hafta maçı yeni Statta yapıp-yapmayacağımız ile ilgili heyecanlı bir bekleyiş başladı. Bu bekleyiş, dün akşam gazetemiz baskıya hazırlandığında sürüyordu. 

---

      Yeni Stat işi yattı

Yönetim isyanda: Sakaryaspor camiası bir kez daha yıkıldı. Yönetimin önceki gün TOKİ ile anlaşıp tüm sorumluluğu üzerine alması da yeterli olmadı. Dün yeni Stada yeniden yetkili gönderen Futbol Federasyonu olumsuz rapor verdi. Çimin yeterli kök seviyesine ulaşmadığı ve Stat içindeki eksikleri gerekçe gösteren Federasyon, Kulübe faks göndererek, Hacettepe maçı için başka bir saha gösterilmesini istedi. Yeşil-Siyahlı yönetim dün akşam isyandaydı.

--- 

14 Eylül 2017 , Perşembe Bu haber toplam 755 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU