Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

S.A.B.A.H. Tarım Fuarı’nda


Kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Adet Bilinçlendirme, afete hazırlama ve Arama Kurtarma Derneği Sakarya Söğütlü’de bu yıl 33.cüsü düzenlenen Tarım, Hayvancılık, Kültür ve Sanat Festivaline katıldı.

Dün Başlayan fuarda Sakarya AFAD ile birlikte katılan ve bir stant açan S.A.B.A.H. Derneği fuar süresince vatandaşlara deprem başta olmak üzere afetler hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor. İlk günde Faruk Ak ve Recep Saka ile stantta görev alan S.A.B.A.H. derneği daha sonraki günlerde Serhat Berberoğlu, Yılmaz Kara, Semra Kara, İlhan Durgut ve Veysel Erkan tarafından temsil edildi. Fuara katılanlar tarafından ilgi ile karşılandılar. Sorular sorarak bilgilendirildiler. 

17 Eylül 2017 , Pazar Bu haber toplam 738 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU