Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Vali Balkanlıoğlu kaymakamlarla istişarede


Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kaymakamlarla istişare toplantısı yaparak çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Balkanlıoğlu, özellikle halk ve muhtarlarla sık sık bir araya gelmeleri konusunda kaymakamlara talimatlar verdi.

Bilgi aldı

Valilik Toplantı Salonundaki toplantıya 16 ilçe kaymakamı da katılırken, Vali Balkanlıoğlu kendisinin de 20 yıla yakın yurdun değişik yerlerinde kaymakamlık görevinde bulunduğunu ve sorunların tespiti ile çözümü noktasında mülki idare amirlerine büyük iş düştüğünü belirtti. Vali Balkanlıoğlu, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin il merkezi ve ilçelerde alınacak tedbirler, ilçelerdeki yatırım ve projelerin aşamaları hakkında bilgiler aldı.

Koordinasyon

Özellikle halk ve muhtarlarla sık sık bir araya gelmeleri konusunda kaymakamlara talimatlar veren Balkanlıoğlu, vatandaşın taleplerinin sosyal devlet anlayışı çerçevesinde çözüm odaklı yerine getirilmesi gerektiğini belirtti. İlçelerdeki genel sorunlar üzerine kaymakamların görüşlerini de dinleyen Vali Balkanlıoğlu, kaymakamlardan esnaflarımız ve ticaret ehli insanları sık sık ziyaret etmelerini isteyerek kurumlar arası koordinasyonun da tam olarak sağlanması gerektiğini ifade etti.

17 Eylül 2017 , Pazar Bu haber toplam 623 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU