Günün Tarihi:27 Ocak 2021

Mutluluğa imza attılar


Akyazı’nın tanınmış ailelerinden Ali Osman- Kadriye Ayvaz çiftinin yakışıklı oğlu Mustafa Ayvaz ile İzmit’te yaşayan Recep- Meral Alp çiftinin güzel kızı Esra Alp muhteşem bir düğünle evlendiler.

Akraba oldular

Akyazı’nın tanınmış, köklü ve sevilen ailelerinden biri olan Ayvaz ailesi ile İzmit’te ikamet etmekte olan Alp ailesi çocuklarını evlendirerek akraba oldular. Ayvaz ailesinin yakışıklı delikanlısı Mustafa, Alp ailesinin güzel kızları Esra ile Kılıçoğlu düğün salonunda gerçekleşen muhteşem bir düğünle evlendi. Yakışıklı damadın babası Ali Osman ve annesi Kadriye ile güzel gelinin babası Recep ve annesi Meral evlatlarının bu müstesna ve mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak mutluluklarını paylaşanların masalarını tek tek gezerek teşekkür ettiler.

Renk kattılar

Şahane bir düğünle evlenen Mustafa ve Esra çifti mutluluklarına mutluluk katan ve onları bu özel anda yalnız bırakmayan misafirlerin yanlarına giderek teşekkürlerini ilettiler. Kılıçoğlu salonundaki düğüne her iki ailenin yakınlarının yanı sıra Akyazı’nın sevilen simalarından biri olan damat babası Ali Osman Ayvaz’ın arkadaşları da kalabalık grup halinde katılarak düğüne renk kattılar.

17 Eylül 2017 , Pazar Bu haber toplam 1030 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU