Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

İlk deneme Öztürk’ten


Erenler Belediyesi hizmet kalitesini yükseltmek için araç parkını güçlendirmeye devam ediyor. Belediyenin yeni çöp kamyonunu test eden Başkan Öztürk, “Çöpler daha çabuk toplanacak” dedi.

Yeni araç

Çöp konteynırlarını yerin altına alarak çevreye verdiği önemi gösteren Erenler Belediyesi, temizlik işlerinin daha hızlı yürümesi için araç parkını güçlendiriyor.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe yoluyla alınan hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu araç filosuna eklendi.

Etkin hizmet

Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Teslim aldığımız bu yeni aracımızla birlikte belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesini hedefledik. İlçemiz büyüyor ve gelişiyor. Hizmet kalitemizi artırmak için önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Yeni ve modern araçlar hizmet kalitesini artırırken belediyemize olan maliyetleri de düşürüyor. Bu aracın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Bakan’a proje sunumu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Erenler’e yapacağı ziyarete dair bilgi veren Başkan Öztürk; “Bakanımızı 21 Eylül Perşembe günü ilçemizde ağırlamak ve Kentsel Dönüşüm Projemiz başta olmak üzere yapımı devam eden ve tamamlanan projelerimizin sunumunu yapmak için hazırlıklarımız devam ediyor. Sadece Çevre ve Şehircilik Bakanımız değil Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’ında katılacağı güzel bir tapu teslim töreni yapacağız” dedi. 

20 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 729 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU