Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Yollar mutlu ediyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir merkezi ve 16 ilçede asfalt çalışmaları devam ediyor.

6 bin ton asfalt

Son olarak Karasu’ya bağlı Gölköprü, Kancalar ve Resuller Mahallelerini yeni yüzlerine kavuşturduklarını aktaran Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, belirlenen program dahilinde çalışmaların devam edeceğini aktardı. Akbulut, 5 kilometre uzunluğa sahip güzergahta 6 bin ton asfalt seriminin gerçekleştirildiğini de belirtti.

İyi yol kat ettik

Başkan Toçoğlu’na asfalt çalışmaları için teşekkür eden Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Yeni yapılan yollarımız için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Karasu asfalt konusunda çok iyi yol kat etti. İnşallah yapılan çalışmalar neticesinde Karasu’da asfaltsız yol kalmayacak. Gölköprü, Kancalar, Resuller arası bağlantı yolu da tamamlandı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hizmet teşekkürü

Gölköprü Mahalle Muhtarı Ali Haldız, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun bize çok katkısı oldu. Ömrü uzun olsun. Yolumuz çok berbattı ve gidilecek gibi değildi. Büyükşehir Belediyemiz sayesinde yeni yolumuza kavuştuk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sıkıntılar gideriliyor

Kancalar Mahalle Muhtarı Taner Doğru, “Yollarımız soğuk asfalt dedikleri kaplama asfalttı. Çok bozuk ve harap bir şekildeydi. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu grup yolumuzu sıcak asfalt ile buluşturdu. Tabi burada yapılan hizmetler asfalt ile bitmiyor. Mezarlıklar olsun, altyapı çalışmaları olsun tüm sıkıntılarımız gideriliyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

En büyük müjde

Mahalle sakinlerinin sıcak asfaltın gelmesiyle çok memnun olduklarını söyleyen Resuller Mahalle Muhtarı Yusuf Sağır, “Hizmet sever Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bayram sonu bize verilen en büyük müjde yolumuzun sıcak asfalta kavuşacağı oldu. Sağ olsunlar bugün bunu gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Medeniyet demektir

Hürriyet Mahalle Muhtarı Abdurrahman Denizhan, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizim de sıklıkla kullandığımız bu yol tüm mahalleleri birbirine bağlıyor. Yol demek medeniyet demektir. Büyükşehir Belediyemiz sayesinde yollarımız yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

20 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 652 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU