Günün Tarihi:26 Kasım 2020

Servisler ücretsiz


Hendek Belediyesi, üniversite öğrencilerinin Sakarya Üniversitesi’ndeki hizmetlerden faydalanabilmesi için servisleri ücretsiz yaptı.

Büyük hizmet

Hendek Belediyesi’nden öğrencilere bu yılda büyük jest geldi. Öğrencilerin Sakarya Üniversitesi’nde ki bazı hizmetlerden yararlanabilmesi için geçen sene uygulamaya konulan Sakarya Üniversitesi, Hendek Kampüsü ve Serdivan Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına bu yılda devam ediyor. Hendek Kampüsü'nde eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'nde yer alan hizmetlerden (kütüphane vb) rahatlıkla yararlanmaları için geçtiğimiz yıllarda başlanan ve bu yıl da devam eden ücretsiz servis uygulaması için öğrenciler ve öğretim görevlileri Hendek Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

 

Duyarlı Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 'te eğitim gören öğrencilerin sorunlarını imkanlar ölçüsünde giderip eğitime destek verdiklerini belirterek,  "İlçemizde bulunan eğitim fakültemizde dışarıdan da birçok öğrenci gelerek eğitim görüyor. Çocuklarımızın eğitimleri bizim için önemlidir. Belediye olarak eğitime destek anlamında elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. Eğitim Fakültesi’nden Esentepe Kampüsü’ne giden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu konuda öğrencilerimizin ulaşım sıkıntısını gidermek için okul yönetimi tarafından belirlenen saatlerde ücretsiz servis kaldırıyoruz. Öğrencilerimiz de bu uygulamadan memnunlar. Eğitim şehri Hendek’imiz de eğitime destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Servis Saatleri

Hendek-Esentepe 08.00- 10.30 – 13.30 – 16.00; Esentepe-Hendek 09.00 – 11.30 – 14.30 – 17.30 

25 Eylül 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 646 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU