Günün Tarihi:16 Temmuz 2020

Balkanlıoğlu’ndan iadeyi ziyaret


Vali İrfan Balkanlıoğlu, göreve başladığı günlerde kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan Defterdar Mustafa Ceylan ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hacı Temel’e iade-i ziyarette bulundu.

Bilgi aldı

İlk olarak Defterdarlık binasında Müdür Ceylan’ı ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, teşkilat yöneticilerinden Defterdarlığın genel durumu, tahakkuk ve güncel konularda brifing aldı. Daha sonra İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne geçen Vali Balkanlıoğlu, Müdür Temel’den kurumun çalışmaları hakkında bilgiler alırken, çalışanlara da başarılar diledi. Vali Balkanlıoğlu, Emniyet Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen pasaport ve ehliyet işlemlerinin Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ne devredilmesi hususunda kurumun yaptığı hazırlıklar ve yeni kimlik kartı dağıtımındaki gelişmeler hakkında da bilgiler aldı.

Davet

Öğleden sonra Sayın Valimizi ziyarete gelen Goodyear Adapazarı Fabrika Müdürü Ferhat Özmerzi ve İdari İşler Müdürü Hüseyin Düzgeç ile ilimizdeki üretim ve istihdam konularında görüşen Vali Balkanlıoğlu, fabrika yöneticileri ve çalışanlarına başarılar da diledi. Son olarak 30 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında SAÜ’nün ev sahipliğinde düzenlenecek “III. Uluslararası Sahabe Sempozyumu” için kendisini ziyaret ederek davette bulunan SAÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Bostancı ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu,  ziyaretleri ve nazik daveti için Dekan Bostancı’ya teşekkür etti.

25 Eylül 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 737 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU