Günün Tarihi:4 Aralık 2020

Kitap fuarı bitti


Serdivan Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen, yazarları ve kitapları kitapseverlerle buluşturan Serdivan Kitap fuarı sona erdi.

Fuar konukları

Serdivan Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Serdivan Kitap Fuarı sona erdi. 18-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve birbirinden değerli yazarları kitapseverler ile buluşturan Serdivan Kitap Fuarı, vatandaşların yanı sıra öğrencilerden ve kitap dostlarından yoğun ilgi gördü. Ahmet Ümit, Sinan Yağmur, Hasan Ali Toptaş, Hayati Develi, Sinan Akyüz, Arif Toprak, İbrahim Öztürkçü, Recep Seyhan, Cihan Erdem, Bahtiyar Aslan gibi önemli isimleri ağırlayan Serdivan Kitap Fuarı, kapanış gününde kitap yazarlığının yanı sıra aynı zamanda senarist kimliği de olan Ahmet Turgut’u konuk etti.

 Hatırlayın

 

‘Aşkın Şehidi’ kitabından anekdotlar paylaşan Ahmet Turgut, “Hep erkeklerin yiğitlikleri üzerinden ilerliyoruz. Kerbela’ya da ekseri Hz. Hüseyin Efendimiz ’in ve etrafındaki 72 şehidin cesareti üzerinden bakarız. Oysa Kerbela’nın büyük derdi Seyyide Zeyneb’in omuzlarındadır. Bütün ablalarımdan, kız kardeşlerimden rica ediyorum her dualarında Hz. Zeyneb’i muhakkak hatırlasınlar” dedi. Söyleşi sonrası sevenlerine kitap imzalayan Ahmet Turgut, çınar altındaki samimi atmosferden etkilendiğini belirterek Serdivan Belediyesi’ne ve kitapseverlere teşekkür etti.

26 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 730 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU