Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Öğrenciler uyum programında


Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi’nde iki hafta süreyle uygulanan uyum programı etkinlikleri çerçevesinde, öğrenciler hem birbirleriyle tanışıyor hem de merkezi tanıyorlar.

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü tarafından geçen eğitim-öğretim yılında bireysel değerlendirme sonucu tanılanan yetenekli öğrenciler, Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi’ndeki uyum eğitimine başladılar. Merkez öğretmenleri tarafından bu yıl iki haftalık sürede tamamlanacak uyum programında, yeni kaydı yapılan genel zihinsel, müzik ve görsel sanatlar yetenek alanı öğrencilerinin BİLSEM’e uyumunu, öğrenci ve öğretmenleriyle tanışmasını, kurumdaki programlar hakkında bilgilenmelerini sağlamak gibi amaçlara yönelik farklı etkinlikler uygulanıyor. Öğrenciyi tanımayı amaçlayan; kişisel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkı sağlayan, bilimsel düşünceyi ve estetik duyguları geliştiren etkinlikler aracılığıyla öğrencilerde BİLSEM kültürünün oluşması da amaçlanıyor. 

26 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 588 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU