Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Gizem Frit fuarda


Sakarya’nın en önemli sanayi kuruluşlarından Gizem Frit, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 28. Uluslararası ZUCHEX fuarına 3’üncü kez katıldı.

Birebir görüşme

Dört gün süren fuarda, Gizem Frit stand’ını yerli üreticilerin yanı sıra çok sayıda yabancı üretici firma temsilcileri ziyaret etti. Yabancı firma temsilcileriyle yapılan toplantılara, yetkililerin yanı sıra şirket Genel Müdürü Veysi Küçük’te katıldı. Bu fuarda asıl hedeflerinin yerli ve yabancı mutfak eşyaları üreten firmalar olduğuna dikkat çeken Veysi Küçük, “Üretimini yaptığımız yapışmaz kaplama malzemelerini (nonstick)  halen yerli ve yabancı mutfak eşyası üretimi yapan birçok firmaya satıyoruz. Daha fazla iç ve dış piyasalara mal satmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, fuar süresince potansiyel müşteri olacağına inandığımız birçok mutfak eşyaları üreten firma yetkilileriyle bire bir görüşme fırsatımız oldu” dedi.

Ziyaret

Küçük, “Ürünlerimiz hakkındaki son gelişmeleri kendilerine aktarmaya çalıştık. Yoğun bir şekilde bilgi alışverişinde bulunduk. Halen ürünlerimizi kullanan ve standımızı ziyaret eden birçok firma temsilcileriyle de görüştük. Uzun yıllar bizden emaye ham maddesi alan ve bizleri yakından tanıyan üretici firma temsilcileri de stand’ımızı ziyaret ettiler. Onlarla da bilgi alışverişinde bulunduk. Bu fuarda, nonstick ürünlerimizden, gizcer, gizflon, emagron , ptfe, ceramica  isimli yapışmaz kaplama malzemelerini öne çıkarmaya çalıştık. 3.cü kez katıldığımız bu fuar, bizim açımızdan son derece olumlu geçmiştir. Çeşitli yurt içi ve dışı iş bağlantılarımız oldu. Yeni firmalarla olumlu temaslar sağladık. Bizleri ve ürünlerimizi daha yakından tanımak istediler. Bu nedenle konunun uzmanı arkadaşlarım,  en kısa zamanda bu firmaları ziyarete gidecekler” diye konuştu.

Katılıma devam

Avrupa’nın  3’ncü dünyanın 4.üncü büyüğü olan Zuchex Fuarı’na 3’üncü kez katıldıklarını ifade eden Küçük, “İçinde bulunduğumuz sektör, ticari hacım olarak ülke ekonomisinde büyük bir yer kaplıyor. Dört gün içinde yurt dışından gelen ziyaretçi sayısının çokluğunu da göz önüne alırsak, sektöre yaptığı olumlu katkıyı görebiliriz. Ayrıca Türkiye ekonomisinin canlılığı, ticari anlamda bazı ülkelerde yaşanan olumlu gelişmeler, bu fuarda etkisini de olumlu yönde göstermiştir. Bu etki Zuchex 2017’nin daha hareketli ve firmalar açısından daha olumlu geçmesini sağlamıştır. Fuarların ülke ekonomisine ve firmaların tanıtımına son derece olumlu katkıları oluyor. Üretim konumuzla ilgili gerek yurt içi, gerekse yurt dışı fuarlara katılmaya devam edeceğiz” dedi.

27 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 761 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU