Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Çocukları sevindirdiler


İhtiyaç sahibi olan öğrencilere ara ara yardım eden Avusturya Turan Ocakları bu yılda yaptığı kampanyayla topladığı kırtasiye malzemelerini Akyazı’da Dokurcun Mahallesi’ndeki öğrencilere verdi.

Malzemeler teslim edildi

Avusturya Turan Ocakları kampanya yaparak topladığı kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak şartı ile Akyazı’nın Dokurcun Mahallesi’nde bulunan okulların idarecilerine teslim etti. Akyazılı Avusturya Turan Ocaklarının Başkanı Bahadır Onur, Akyazı’ya bağlı Dokurcun Mahallesi’ne gelerek beraberinde getirdiği kırtasiye malzemelerini bu mahallede bulunan okullarda eğitim ve öğretimlerini sürdürmekte ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere okulların yöneticilerine teslim etti.

İhtiyaç sahiplerine verildi

Avusturya Turan Ocakları Başkanı  Bahadır Onur, derneklerinin her yıl çeşitli etkinliklere imza attıklarını belirterek, “ Bu yıl da eğitimlerini sürdürmekte olan ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimizin kırtasiye ihtiyaçları giderme kararı aldık ve bu kararı alır almaz da hiç zaman geçirmeden hayata geçirmek için kollarımızı sıvadık ve kampanya yaparak üyelerimizle birlikte hayırsever vatandaşlarımızdan topladığımız kırtasiye malzemelerini Türkiye’ye ve Akyazı’ya getirdik ve ihtiyaçları olduğuna inandığımız Dokurcun ’da bulunan okullarımızdaki öğrencilerimize dağıttık. Yaptığımız bu çalışmadan dolayı mutlu olduğumuzu ifade ediyor ve dağıtım konusunda bize yardımcı olan Milli Eğitim yetkililerine de teşekkür ediyorum” dedi. 

28 Eylül 2017 , Perşembe Bu haber toplam 662 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU