Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Aynı adaylarla yola devam


Geçtiğimiz hafta bir araya gelerek, oluşturdukları liste ile adaylıklarını açıklayan SATSO 16. Meslek Komitesi Üyeleri, seçimin 2018 Nisan ayına ertelenmesi ile ilgi yaptığı açıklamalarında aday listesinin bütünlüğünü koruyarak, yola devam ettikleri bildi

Resmi Gazete’de

SATSO 16. Meslek Komitesi Başkan Adayı Rıdvan Ulusal, 2 Ekim 2017 Pazartesi günü yapılması planlanan ancak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın aldığı kararıyla 2018 Nisan ayına ertelenen ve Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren SATSO seçimleri için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Ulusal, “Bu süreçte bizleri misafir eden üyelerimizin tamamına da şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

İstişareye devam

Adafinas Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Rıdvan Ulusal, Pırıldar Sigorta Arif Pırıldar, Terzioğlu Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Davut Terzioğlu, Ervah Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Vahit Kocayaz, Ali Esen Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti, DLG Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Osman Dolgun, Adil Yazıcı Sigorta, Baydar Sigorta Elif Kaçar, Sinan Karaca Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Aslıtürk Sigorta Yaşar Aslıtürk, KNG Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti. Gürkan Yavaş, Çağser Sigorta Arc. Hiz. Ltd, Sti. Sertaç Çağlar. Mazharettin Topaloğlu Sigorta. Finansal Hizmetler ve Sigorta olarak tanımlanan SATSO 16. Meslek Komitesi için Sakarya Sigorta Acenteler Birliği olarak çıkmış oldukları hizmet yarışında kamuoyunu açıklamış oldukları aday listesinin bütünlüğünü koruduğunu vurgulayan Ulusal; “2018 Nisan ayında yapılacak olan seçimlere kadar üyelerimizin tamamı ile istişarelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Seçime kadar geçecek olan zamanı komitemiz adına en verimli şekilde değerlendireceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz”  dedi. 

29 Eylül 2017 , Cuma Bu haber toplam 773 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU