Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Dayıdan örnek davranış


Akyazı’nın Alaağaç Mahallesi’nde ikamet eden ve Akyazı’da Cafe işletmeciliği yapan Özcan Özhan ablasının İsviçre Zürih şehrinde yaşayan Dünya ve Avrupa Vücut şampiyonu yeğeni Şener Cinoğlu’na böbrek vermek üzere 9 Ekim 2017 Pazartesi günü İsviçre’ye gidiy

Nakil

Nisan 2017 ayında 37 yaşında ve 1 çocuk babası olan yeğeni Dünya ve Avrupa vücut şampiyonu yeğeni Şener Cinoğlu’nun böbrek rahatsızlığını duyar duymaz İsviçre’ye giden dayı Özcan Özhan’a yapılan tüm tahlillerde yeğeni ile dokusunun yüzde 100 uyum sağlaması üzerine başlatılan nakil çalışmalarında artık sona gelindi. Gazetemiz Akyazı Temsilcisi Salim Özyılmaz’ı ziyaret eden Dayı Özcan Özhan, yeğenime böbrek nakli yaptırmak üzere 9 Ekim 2017 Pazartesi günü İsviçre’nin Zürih şehrine gideceğini ve nakil için hastaneye yatacağını ve naklinde 23 Ekim 2017 Pazartesi günü yapılacağını söyledi.

Kimdir?

Vereceğim böbreğimle yeğenimi hayata döndüreceğim için çok mutluyum diyen Özcan Özhan,  herkesi organ nakli yapmaya davet etti.  Şener Cinoğlu aslen Akyazılıdır. Ailesi Akyazı’nın Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Cinoğlu sokakta ikamet ediyor. Kendisi İsviçre’nin Zürih kentinde yaşıyor ve 16 yaşından beri vücut geliştirme sporu yapıyor. Türkiye’de sponsor bulamadığı için İsviçre adına şampiyonalara katılan Akyazılı Şener Cinoğlu’nun katıldığı şampiyonalarda 1 Dünya ve 3 de Avrupa şampiyonluğu bulunuyor.

29 Eylül 2017 , Cuma Bu haber toplam 795 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU