Günün Tarihi:23 Kasım 2020

Karapürçek’te hummalı çalışma


Karapürçek Belediyesi, ilçede 14 mahallede 15 kilometre uzunluğunda asfaltlama çalışması, 20 kilometre de yol genişletme bakım onarım çalışması yapıyor.

Sorun çözüldü

Karapürçek Belediyesi’nin hizmet üretme noktasında önemli bir misyon üstlendiğini belirten Orhan Yıldırım, Karapürçek hizmetin en iyisini verebilmek için geceli gündüzlü çalıştıklarını söyledi. Yıldırım, “Karapürçek ilçemizin kırsal bölgelerinde yer alan 14 mahallemizin yol sorununu çözdük. Çözüyoruz bu çalışmalarımızı inceleyip, mahalle sakinleriyle bir araya geliyoruz. Geçen yılı rekorla kapattığımız yol çalışmalarına bu yıl da devam ediyoruz. Yol yapmak çok zahmetli bir iş, öyle birkaç günde olup biten işler değil. Biz yollarımızı asfaltlamadan önce altyapı güçlendirme ve genişletme çalışmaları yapıyoruz. Hele birde arazi şartları sarp ve kayalık ise bu çalışmalar aylar alıyor, hatta yıllar alıyor” dedi.

Her şartta hizmet

Bıkmadan, yılmadan her şartta çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Başkan Yıldırım, “Güzel işler üreten çalışanlarımıza ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tabiî ki mahalle sakinlerimiz yerlerinden fedakârlık yaparak birlik beraberlik içinde hizmetlerimizi yapmaya çalışıyoruz diye konuştu. Mahalle sakinlerinden Kasım Burucu sayın başkanımıza bu yolun dar olduğunu cenaze düğün olduğu zaman zorluk çektiklerini söyledik bu yolun genişletmesi lazım dedim oda mahalle sakinleri yardımcı olursa açalım dedi bizlerde yerlerimizden veraset ettik yolarımız şimdi açılıyor Karapürçek Belediye Başkanımız Orhan Yıldırm’as teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

30 Eylül 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 644 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU