Günün Tarihi:2 Nisan 2020

3 İstasyon, 1 Ömür


Sakarya Üniversitesi öğrencisi Mahmut Rıfkı Ünal’ın yazdığı ve yönettiği ‘3 İstasyon 1 Ömür’ isimli belgeselin galası 4 Ekim günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

En önemli

Ünal, Sakarya Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Projeleri (BAP) desteği ile hayata geçirdiği  belgesel film projesi ‘3 İstasyon 1 Ömür‘ , Türkiye’nin en önemli tren yolu bağlantı noktalarından olan Sakarya’nın Adapazarı, Sapanca ve Arifiye ilçelerinin tren garlarını konu ediniyor.

61 yıl

Sakarya Üniversitesi, Arifiye Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi’nin desteklediği belgesel, 61 yılını trenlerde pişmaniye satarak geçirmiş Orhan Okur’un hikâyesini, raylar, trenler ve  garlar ile kentin insanlarına sunmayı amaçlıyor.

3 İstasyon 1 Ömür belgeselinin gösterimi ise 15 Ekim Pazar günü saat 19:00’da Adapazarı Kültür Merkezi’nde (AKM) yapılacak.

Proje ekibinde kimler var?

Proje Koord. Yrd. Doç. Dr. Suzan Orhan

YAZAN ve YÖNETEN: Mahmut Rıfkı Ünal

SET AMİRİ Yusuf Emir Yesirci

YARDIMCI YÖNETMEN: Bilgehan Yıldız

MAKYAJ EKİBİ: AYŞE NUR BAYDAR, ÜLKÜ KARANFİL, GAMZE ÜSTÜNER

KOSTÜM EKİBİ: NİLHAN TEZİŞÇİ, TOLGA BABA, EMİNE UĞUR

ANLATICI / DIŞ SES: YAHYA BAKIR

ÇEVİRMEN: YRD. DÇ. HALİL İBRAHİM BALKUL, ŞABAN KÖKTÜRK

KURGU – MONTAJ: HÜSEYİN ULAŞ BABUCOĞLU

2 Ekim 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 769 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU