Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Hizmet bizim için onurdur


Karasu yeni Kaymakamı Aziz Mercan yaptığı açıklamasında, “ Karasu turizmi, tarımı ve sanayi sektörleri itibariyle hızla büyümekte ve gelişmektedir. İlçemize hizmet bizim için onur ve şereflerin en büyüğüdür” dedi.

Karadeniz’in incisi

İçişleri Bakanlığı Kararnamesiyle birlikte Karasu kaymakamlığına atanan ve gecen hafta göreve başlayan Kaymakam Aziz Mercan, yaptığı açıklamasında Karasu’nun Karadeniz’in incisi olduğunu belirterek, “Atanmış olduğum Karasu Kaymakamlığı görevine 25 Eylül günü başlamış bulunmaktayım. Sizleri saygı, sevgi ve en derin muhabbetlerimle selamlıyorum. Karadeniz’in incisi, Marmara’nın gözbebeği güzel ilçemizde görev aldığım için son derece mutluyum.

Karasu gelişiyor

Kaymakam Mercan açıklamasına şöyle devam etti, “Karasu turizmi, tarımı ve sanayi sektörleri itibariyle hızla büyümekte ve gelişmektedir. Bu büyüme ve gelişme artarak devam edecektir. Karasu’nun geleceğine güvenle bakabiliriz. İdaremiz, başta ben olmak üzere tüm kurum ve kuruluş yöneticileriyle, siz değerli vatandaşlarımızın hizmet ve beklentilerini en kısa sürede ve en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz çalışmaya hazırız. İlçemize hizmet bizim için onur ve şereflerin en büyüğüdür” şeklinde konuştu.

 ‘Sizler için çalışacağız’

Eğitim ve sağlık başta olmak üzere tüm kamu hizmetleri alanında daha ileriye gitmek için çalışacağız şeklinde belirten, “Şehrimizi kültür, sanat ve spor etkinlikleriyle buluşturmaya daha fazla önem vereceğiz. Tüm bu hizmetlerin gerçekleşmesinde en büyük destek ve moral gücümüz sizler olacaksınız. Göreve başladığım günden bu güne kadar ilçe halkımızın şahsıma göstermiş olduğu yakın ilgi dolaysıyla son derece mutluyum. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere sağlık ve huzur dolu günler diliyor, saygı ve sevgiler sunuyorum” dedi. 

3 Ekim 2017 , Salı Bu haber toplam 889 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU