Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Yeni dönemde ilk toplantı


Yenikent Halk Eğitim Merkezi vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda yeni eğitim-öğretim yılına başlayarak ilk öğretmenler kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya katılım

Yenikent Halk Eğitim Merkezi’nde vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çeşitli branşlarda açılan beceri kurslarıyla yeni eğitim ve öğretim yılına başladı. Yeni dönem kursların başlaması dolayısıyla ilk öğretmenler kurulu toplantısı da yapıldı. Yenikent HEM Müdürü Fevzi Gökcan’ın başkanlığında düzenlenen sene başı öğretmenler kurul toplantısına Müdür yardımcıları Figen Alabaş, Mahmut Karataş,  Ekrem Keser, Alptekin Salman ile kurum bünyesinde görev yapan kadrolu öğretmenler ve usta öğreticiler katıldı.

Bilgilendirme

Öğretmenler Kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan kurum müdürü Fevzi Gökcan Yenikent Halk Eğitim Merkezi’nin başarılı ve çok büyük bir aile olduğunu belirterek, “Bu büyük ailenin değerli üyeleri olarak sizlerden, her geçen yıl başarılarıyla ilimizin gururu olan Yenikent Halk Eğitim Merkezimize yapacağınız önemli katkılarla ülke çapında dereceler bekliyoruz. Hepiniz işinizde, alanınızda çok başarılısınız. Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Kursların yürütülmesi ve uygulanmasıyla ilgili konuların da dile getirildiği toplantıda, müdür yardımcıları kendi alanlarıyla ilgili öğretmenlere bilgilendirmelerde bulundular.  

7 Ekim 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 774 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU