Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Ülkücülerde görev değişimi


Sakarya Ülkü Ocakları Orta Öğretim Birimi Başkanlığına, İl Başkanı Mete Çakı tarafından Bedirhan Akkaya getirildi. Akkaya görevi önceki gün gerçekleştirilen tören ile devraldı.

Tören yapıldı

Ülkü Ocakları İl Başkanı Mete Çakı tarafından Orta Öğretim Birim Başkanlığı görevine Erhan Versay’ın yerine Bedirhan Akkaya getirildi. Akkaya önceki gün Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tören ile görevi Versay’dan devraldı. İl Başkanı Çakı, Erhan Versay’a bugüne kadar vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür etti.

Seminer verdi

Orta Öğretim Birim başkanlığı için yapılan devir töreninin ardından ise Ülkü Ocakları İl Başkanı Mete Çakı, orta öğretim ve üniversite teşkilatı mensuplarına yönelik bir seminer gerçekleştirdi. Çakı, ülkücülere ülke gündemini değerlendirirken, teşkilatçılık konusunda da açıklamalarda bulundu

9 Ekim 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 865 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU