Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

HEM Müdürleri toplandı


Taraklı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Demir ve Taraklı Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz.ile Sakarya’da görev yapan Halk Eğitim Merkezi müdürleri katıldı.

Toplantıda Halk Eğitim Merkezlerinin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar, açtıkları kurslar değerlendirildi. Bundan sonraki aşamada yapılacak çalışmalar hakkında planlamalar yapıldı. Merkezler arasındaki iş birliği ve koordinasyon hakkında istişarelerde bulunuldu.

Sakaya İl Milli Eğitim Şube Müdürü, Ahmet Demir örgün eğitim dışına çıkmış vatandaşlara eğitim hizmeti sunan Halk Eğitim Merkezlerinin çalışmalarının ülke ve insanlar için çok önemli olduğunun altını çizdi. Ahmet toplantıda, “Halk Eğitim Merkezlerimiz insanımıza meslek edindirme ve insanımızın mesleki yeterliklerini artırma konusunda önemli katkılar sağlıyor. Toplumun her kesimine ve her yaş grubuna hitap eden Halk Eğitim Merkezlerimiz, Sakarya’ya çok önemli hizmetleri sunuyor. Toplantıya katılan kurum müdürlerimize çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Taraklı Kaymakamı Cihat Koç’da toplantıya katılan Halk Eğitim Müdürlerine başarı diledi.

11 Ekim 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1058 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU