Günün Tarihi:21 Eylül 2021

‘Kocaali zarar görüyor’


Kocaali’de Abidin Serhoş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürüne, öğrenci velisi tarafından yapılan saldırı ve darp olayı için açıklama yapan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, yapılan saldırıdan dolayı Kocaali’nin adının kötü anıldığını ve bu yüzden tüm

Kötü bir örnek

Olayla ilgili açıklama yapan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar , “Olay günü il dışında olduğum için bu sabah okul müdürümüzle görüştük okul müdürümüz eğitimcilerimiz bütün halka mal edilmeyeceğini biliyorlar. Bir ilçeyi cezalandırıyorlar yani burada akamı hizmeti yürüten Kocaali’nin ihtiyaçlarını gören kamu görevlilerine her sıkıntı Kocaali’nin birçok alanda zarar görmesine sebep oluyor” şeklinde konuştu.

İnşallah bir daha olmaz

Başkan Acar, “Eğitim gibi bir alanda yani bir iki yıl önce Kocaali merkezde hizmet alanı ilan edildiği öğretmen eğitimci camiası açısından büyük oranda eksikliklerimizi tamamladık derken bu tür eğitimcilerimizin moral ve motivasyonunu öğrencilerimiz’ inde şevkini perişan edecek şekilde olayları üzmüştür. İnşallah son olur böyle bir olayla bir daha karşılaşmayız.   Bu tür olaylarda vatandaşlarımızın da dikkatli olmalarını daha anlayışla  yaklaşmalarını  bekliyoruz” dedi.

15 Ekim 2017 , Pazar Bu haber toplam 788 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU