Günün Tarihi:18 Ocak 2021

İMO’da eğitime devam


Adalet Bakanlığı adına yapılan Bilirkişilik Temel Eğitim kurslarında eğitim kuruluşu olarak yetki alan İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şubesi hizmet binasında eğitimler sürüyor.

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu gereği Adli ve İdari yargıda bilirkişilik yapacak gerçek ve tüzel kişilerin bilirkişilik temel eğitimine katılma zorunluluğu getirilmesinin ardından İMO’da eğitimler başladı. 24 kişilik sınıfta günde 6 saat eğitim veriliyor. İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi tarafından ikinci grup Temel Bilirkişilik Eğitimi 21-22-23-24 Ekim 2017 tarihlerinde devam edecek.  Bilirkişi eğitimleri için kursiyerlerden 600 lira eğitim katılım ücreti alınıyor.

19 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 670 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU