Günün Tarihi:22 Ocak 2021

İlk ders İslam Hukuku


2013 yılından bu yana akademik çalışmaların yanı sıra uluslararası etkinliklere de ev sahipliği yapan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde Güz Dönemi kayıtları sona erdi. Bugün eğitime başlayacak Fikir ve Sanat Akademisi’nde ilk ders İslam Hukuku olacak.

22 farklı branş

Eğitimlerin yüksek lisans ve doktora düzeyinde verileceği Akademi’de Sanat, Felsefe ve Sosyal Bilimler alanlarında 22 farklı branşa yüzlerce kişi müracaat etti.  İlk aşamada Sosyal, Akademik Kültürel ve Sanatsal çalışmalar programlarına internet ortamında başvuruda bulunan katılımcılar, ikinci aşamada akademik jüri tarafından gerçekleştirilen mülakatların ardından katılmaya hak kazandıkları programlara yerleştirildi.

İlk ders

Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sanat ve akademi camiasının önde gelen isimlerini katılımcılarıyla buluşturan Akademi’de Güz Dönemi’nin ilk dersi Doç. Dr. Asım Cüneyd Köksal ile gerçekleştirilecek. İlk derste konu ise İslam Hukuku olacak. Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yetkililerinden yapılan açıklamada, katılımcıların mülakat sonuçlarını Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin www.fikirvesanat.org internet adresinden öğrenebilecekleri bildirildi. 

23 Ekim 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU