Günün Tarihi:16 Ocak 2021

3,5 yılda büyük adımlar


Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sapanca’da yaptıkları çalışmalarla 10 ay gibi kısa süre içerisinde büyük yol kat etti. Konu ile ilgili açıklama yapan Sezer, “Göreve geldiğimiz 3,5 yıl içinde belediye çalışmalarında büyük adımlar atılmıştır” dedi.

Hizmet

İlçenin her noktasına eşit ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hemşerilerin daha konforlu yaşana bilir bir kent olanaklarına ulaşması adına alt yapı ve üst yapının modernize edilmesini önemseyerek hızlı ve disiplinli bir çalışma temposu ile ilçe genelinde ihtiyaçlara çözüm üretiyor. Tüm mahalleleri mercek altına alan ekipler, yapılan yıl içi planlamalarını tek tek hizmete alıyor.

Taktir

Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı İsa Sezer “Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, göreve geldiği ilk günden itibaren Sapanca’nın alt yapı ve üst yapı çalışmalara büyük önem vermiştir. Sorumluluklarımızın sınırları içerisinde gerçekleşen çalışmaları ekip arkadaşlarımız büyük bir özveri göstererek sürdürüyorlar. İmkânlar doğrultusunda yapılabileceğin en iyisini yapma gayretiyle 10 ay gibi kısa sürede büyük çalışmalara imza attık. Amacımız Sapanca’mızın her noktasındaki taleplere cevap vermek ve aralıksız olarak devam etmektir. İlçe halkımızın da takdir edeceği gibi göreve geldiğimiz 3,5 yıl içinde belediye çalışmalarında büyük adımlar atılmıştır. Bu gün 10 ay gibi kısa sürede Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar birçok yerde belki 5 yıllık görev süresinde gerçekleştiremeyecekleri çalışmalardır” dedi.

Çalışmalar

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından 10 ayda; Sapanca genelinde 9.000 ton asfalt attı. İlçe genelinde 30.000 m2 parke, 54.000 m2 yolun satıh çalışması, 3.200 metre perde duvar, 20.500 m2 beton yol, 10.000 m2 beton kaldırım, 10 km yeni yol açımı ve stabilize serimi, yaklaşık 14 km mevcut yolun genişletilmesi ve stabilize serimi, yaklaşık 1450 mt yağmur suyu hattı için kroger boru döşemesi, 800 mt beton V kanal, 20 tane (120mt) ızgara, 2.100 mt asfalt yürüyüş yolu, 3 yeni muhtarlık binası ve çevre düzenlemesi, 2 muhtarlığın tadilatı, 120 adet bank, 10 adet veranda ve pergole, Kemalettin Sami Paşa İ.Ö. Okulu’nun eski binasının yıkımı 1000 m2 beton ve perde duvarı, Kurtköy Bilgievi’nin tadilatı, Kırkpınar Sabri Gündoğar İ.Ö.Okulu’nun 600 m2 parke ve çevre düzenlemesi, ilçe genelinde okulların iç ve dış duvarlarının boyanması çalışmaları yapıldı.

26 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 576 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU