Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Tarım ve Eğitim ortaklığı


Sakarya Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasında ilimizin vizyon belgesi ve kalite takip sistemi alanında eğitim yapılmasına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Esas yükümler

Protokol ile; Sakarya Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğinde, “İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi” alanında düzenlenecek eğitim faaliyetleri ile ilgili esas ve yükümlülükleri belirlendi.

 

Uygulama organizasyon

Protokol kapsamında tarafların, “İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi” alanında yürütülecek meslek tanıtımı faaliyetleri, öğrencilerin bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek amacına yönelik iletişim ve davranış bilimleri semineri, Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında “sağlıklı ve dengeli beslenme” semineri ile ilgili planlama, uygulama, organizasyon, belge tanzimine ilişkin esas ve yükümlülükleri bulunuyor.

 

Eğitim planı hazırlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün talimatları gereği “Eylül 2017 Dönemi Mesleki Çalışmaları” program doğrultusunda hazırlanan ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Bilgi Takip Sistemine girilen, İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi (KTS) Eylem Planına göre hazırlanan program çerçevesinde eğitim planı hazırlandı.

 

İmzalar atıldı

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza töreninde İl Müdürü Mehmet Erdemir ile Okul Müdürü Naci Doyuk, programın ilimiz eğitim camiasına hayırlı olması dilek ve temennileri ile protokolü imzaladılar. Mehmet Erdemir protokolün bir yıllık süre için düzenlendiğini, ihtiyaç halinde uzatılabileceğini ifade etti. Törende Eğitim Sorumluları Fatma Erdemir ve Vildan Tanış ile Eğitim Koordinatörü İsmail Kaya’da hazır bulundular. 

26 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 826 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU