Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Başkana teşekkür ziyareti


Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Karasu Kız Meslek Lisesi) Müdürü Canan Başaran ve Müdür Yardımcıları, Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundular.

Hizmet teşekkürü

Okul genelinde hayata geçirdiği hizmetlerden dolayı Başkan İspiroğlu’na, okul yönetimi ve öğrencileri adına teşekkür eden Okul Müdürü Canan Başaran, “Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizin hazırladığı ürünleri başkanımıza sunduk. Eğitime ve okulumuz averdiği destek için teşekkür ederiz” dedi.

Geleceğin teminatı

Başkan İspiroğlu’da, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, geleceğe daha sağlam adımlarla basmaları için eğitim gördükleri okulların her türlü destekçisi olmak adına imkânlarımız doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Okullarımıza yönelik hizmetlerimiz Ağustos ayı içerisinde başladı ve bu çalışmalarımız Mayıs ayı sonuna kadar titizlikle devam edecektir. Bizleri ziyaret ederek öğrencilerin yaptığı ürünleri takdim eden Okul idarecilerimize teşekkür ederim” dedi. 

31 Ekim 2017 , Salı Bu haber toplam 790 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU