‘Odamızı çözüm odaklı yöneteceğiz’31 Ekim 2017, Salı

Faaliyet ve projeler

Kahveci esnaflar Metin Kodalak, Muhammet Özdin, Ergül Al, Adil Güler, Aykut Çiftçi ve Oda Başkan Adayı Emin Oylu gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç’e yaptıkları faaliyetleri anlatarak göreve gelmeleri halinde uygulayacakları projeleri açıkladılar.

Haksız rekabet

Tüm esnafların katılımıyla odayı şeffaf bir şekilde yönetmek istediklerini belirten Başkan Adayı Oylu, “Seçimden seçime değil, sürekli esnafımızın yayında olmak, istişare yaparak kararlar almak, projeler geliştirmek ve haksız rekabeti önlemek için biz göreve talep olduk. Biz yönetime gelince aldığımız her karar şeffaf ve katılımcılık esasıyla alınacaktır. Bugüne kadar gittiğimiz her meslektaşımız desteğini esirgemedi. Bu oda hepimizin odası, en iyisini hak ediyoruz” dedi.

5 bin kişilik grup

Öncelikle haksız rekabet ile işe başlayacaklarını söyleyen Oylu, “Esnaflarımızın hakkını koruyup gözetmek için haksız rekabeti bitireceğiz. Tarifelere uyulması için bölge bölge toplantılar yaparak geniş katılımlı karar toplantısı düzenleyeceğiz. Bine yakın esnaf üyesi olan bir oda çalışanları ve aileleriyle birlikte bu şehirde 5 bin kişilik bir gurubuz. Esnafımıza hak ettiği değerin verilmesi için önemli projeler geliştirdik ve bize yetki verilmesi durumunda tek tek hayata geçireceğiz. Çözüm odaklı bir yönetim sergileyeceğiz.  Bir ve beraber olursak aşamayacağımız engel kalmaz” diye konuştu. 

Bu haber toplam 688 defa okundu.