Günün Tarihi:5 Ağustos 2020

‘Dokunulmamış yürek kalmayacak’


AGD Sakarya Şubesi Ekim Ayı Genişletilmiş Divan Toplantısı gerçekleştirdi. Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi, Ekim Ayı Genişletilmiş Divan Toplantısını yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Misafir

İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarının katıldığı toplantıda. Geçmiş ayın değerlendirmesi ve gelecek ayların planlaması yapıldı. Toplantıya Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Emrah Enes misafir oldu.

Siyer-i Nebi

AGD Sakarya Şube Başkanı Hasan Zengin’in açılış konuşmasından sonra, AGD Genel Başkan Yardımcısı Emrah Enes konuşmalarını gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından toplantı rapor müzakereleriyle devam etti. Sırasıyla il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları raporlarını sundular. Yönetim kuruluna ve ilçe başkanlıklarına gelecek aylar için çalışma hedefleri verildi, aktif gündem olan Siyer-i Nebi Yarışması ile alakalı yol haritası çizildi.

Hesap

Yaptığı konuşmada Genel Bşk. Yrd. Emrah Enes, “Anadolu Gençlik Derneği’nin sıradan bir sivil toplum kuruluşu değildir. Sıradan bir dernek faaliyeti de yapmamaktadır. Biz girilmemiş bir mahalle, dokunulmamış bir tek yürek dahi bırakılmaması gerektiğine inanırız. Ulaşamadığımız her bir kişi için bir gün bizden hesap sorulacağının da farkındayız. Biz tüm çalışmalarımızı vatanına ve milletine faydalı, önce ahlak ve maneviyat düsturuyla hareket eden gençler yetiştirmek için yapmaktayız” dedi. Dilek ve temenniler ile toplantı sona erdi.

1 Kasım 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 597 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU