Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Bir bölgeye daha altyapı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin 16 ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra yenilenen ya da yeni açılan güzergâhlarda da altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Çevre Yolu’nun Yazlık ve Kipa Kavşakları arasında yer alan bölümünde yağmursuyu altyapısı çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yenileme çalışmaları kapsamında genişletilen güzergâh sağlam altyapıya kavuşuyor. Yazlık ve Kipa Kavşakları arasında yer alan güzergâhta yapılan altyapı çalışmaları ile ilgili SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Kurumumuz tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde bin 300 metrelik arterin ana yağmursuyu hattı tamamlandı. Ekiplerimiz şu anda ızgara bağlantılarını yapıyor. İnşası tamamlanan ana hat ile Şeker Mahallesi ve Tekeler Mahallesi’nin de toplayıcı yağmursuyu hattı ortaya çıkmış oldu. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde çalışmalarını tamamlayacak. Böylece arterde yağmursuyu problemi yaşanmayacak. Toplanan sular Çark Deresi’ne deşarj edilecek” ifadeleri kullanıldı. 

3 Kasım 2017 , Cuma Bu haber toplam 743 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU