Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Vizyon projede sona gelindi


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı farklı konsepti ile tek olma özelliği taşıyan vizyon proje Payidar Bahçede incelemelerde bulundu.

Son hazırlıklar

Erenler’de yaşayan halka yeni bir sosyal yaşam ve aktivite alanı olarak hizmet verecek olan Payidar Bahçede çalışmalarda sona yaklaşıldı. Erenler Belediyesi tarafından Erenler Caddesi, Türbe Caddesi ve Yavuz Sultan Selim Caddesi’nin kesiştiği bölgede Şubat ayında yapımına başlanan ve bölgede farklı konsepti ile tek olma özelliği taşıyan vizyon proje Payidar Bahçede son hazırlıklar hızla devam ediyor.

Su oyunları

Parkın orta kısmında 700 m2 kapsayan alanda haftanın belirli günlerinde bayanların evlerinde yaptığı sanatsal çalışmaları sergileyerek satış yapabilecekleri tezgâhlar ve halka açık konserlerin düzenlenebileceği etkinlik alanı ve suni dere de bulunuyor. Aynı etkinlik alanının orta yerinde geceleri ortama farklı bir ambiyans sunan ışıklı su oyunlarının yer alacağı bir su havuzu bulunuyor.

İnceleme

Erenler ilçesini cazibe merkezi haline getirecek olan vizyon proje Payidar Bahçede incelemelerde bulunan Başkan Öztürk, “Erenlerde yaşayan halkımızın sosyal yaşam ve aktivite alanı olarak kullanacakları parkımızda sona yaklaştık. Parkın hizmete sunulması için çalışmalarımız hızla sürüyor. Bölgede konsepti ile tek olma özelliğine sahip Payidar Bahçemiz ilçemize cazibe katarak halkımızın her türlü sosyal ve sanatsal aktivitelerine sergi ve konser gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak” dedi. 

4 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 807 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU