Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Karapürçek’te altyapı çalışması


Karapürçek 2. Etap Kanalizasyon Projesi kapsamında Mudurnu Çayı Geçişi, yönlendirilebilir yatay sondaj teknolojisiyle SASKİ ve taşeron firmalar tarafından, zorlu zemin şartlarına rağmen Boring sistemi ile tamamlanıyor.

Sondaj

Çalışmalar yönlendirilebilir yatay sondaj teknolojisiyle Bin Yapı ve Saitoğulları Grup tarafından, zorlu zemin şartlarına rağmen bir haftada tamamlanacak. Firma yetkilisi Sedat Kurt, yaptığı açıklamada Genel olarak altyapı işleri, uygulamaların zorluğu açısından zaman alan hizmetler arasındadır. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte artık en zor projeler bile kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bin Yapı ve Saitoğulları anonim ortaklığı ile zamanınızın kıymetinin farkında ve bu yüzden hizmetlerini kaliteden ödün vermeden taahhüt edilen en kısa sürede bitirmeyi öncelikli hedefleri arasında görmekte ve bu bağlamda altyapı aktivitelerinde zamandan tasarruf imkânını sağlayan yönlendirmeli boring sistemi ile sondaj sistemini kullanmaktadır” dedi.

Çalışmaya devam 

Kurt, “Karapürçek ve Akyazı arasında bulunan Mudurnu Çayı’nda bağlantıyı sağlamak için Boring sistemini kullanıyoruz. Karapürçek ilçesinden gelen bağlantı hatlarının Akyazı ilçesinde olan arıtma tesisine aktarılması için bu sisteme gereken hassasiyet ve önemi veriyoruz. Kısa süre içerisinde Karapürçek’in altyapısının gününden önce bitirilmesi konusunda hassasiyet ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şuan itibariyle Yağmur suyu ve Kanalizasyon bağlantı hatları bitti. Şimdi sıra temiz suda. En kısa süre içerisinde bu çalışmamızı da bitirip yeni ve müreffeh bir Karapürçek için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

4 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 577 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU