Günün Tarihi:21 Haziran 2021

TÜMSİAD firmaları geziyor


TÜMSİAD heyeti, üye firma ziyaretlerinde işletmelerin ekonomi sıkıntıları ve piyasaların durumu üzerinde değerlendirmelerde bulundu.

Piyasa

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve heyeti, üyeleriyle istişarelerine devam ediyor. TÜMSİAD bu hafta Güney Mobilyacılar Sanayi sitesinde yer alan Cihan Tesisat Doğan Çatalbaş, Bertek Elektrik Hüseyin Şevki, Pınar Soğutma Fatih Yokuşoğlu, Erse Endüstriye Elektrik Resul Erkan be Bortek Mühendislik sahibi Adnan Borazancıoğlu’nu yerinde ziyaret etti. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, “İş dünyası olarak üretim ve yatırım yapma konusunda zorlanıyoruz, firmaların iç borç yükü artmış durumda, ekonomik tedbirlerin alınarak, piyasaların da rahatlatılması lazım” dedi.

Ziyaretlere devam

TÜMSİAD’a kayıtlı 280 üyeyi de ziyaret edeceklerini belirten Başkan Ölmez, üyelerin dertlerini ve sıkıntılarını istişare ederek, çözüm arayacaklarını ifade etti.  Üye ziyaretleri programına; Başkan Ölmez, Başkan Yardımcısı Naim Yener, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çilingir, Yusuf Çokal, Medet Muti, Cihan Okur ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş katıldı.    

5 Kasım 2017 , Pazar Bu haber toplam 1186 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU