Günün Tarihi:26 Ekim 2020

Eğitim-Bir-Sen’den üyelere jest


Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üyelerine Umre için Kocaeli Köseköy Havaalanından uçak kaldırıyor.

Hizmet

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi  geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yılı sömestr tatilinde üyelerine özel indirimli tarife ile Umre’ye Kocaeli Köseköy Havaalanından uçak kaldırıyor. Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, “Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak bir yandan akademik çalışmalarla üyelerimizin bireysel kariyerlerini düşünüp onlara hizmet verirken, bir yandan da sosyal sendikacılık anlayışı gereği üyelerimize çeşitli organizasyon ve faaliyetlerle hizmet sunmaktayız. Eğitim-Bir-Sen olarak üyelerimizin ve üye yakınlarımızın çok özel ve uygun fiyatlarla kutsal topraklara gitmesi için geçen yıl olduğu gibi bu yıl da umre ziyareti düzenliyoruz.”

Başvuru

Üyeleri için uçak kaldıracaklarını belirten Başkan Mengen, “Umre Programımız için sendikamıza özel olarak Kocaeli Köseköy Havaalanından hareket edeceğiz. Mekke ve Medine’de konforlu ve yakın oteller ve lüks servisler ile herkesin memnun olacağı güzel bir program olacağını düşünüyoruz. 2-3-4 kişilik oda tercihlerine ve varsa çocukların yaş gruplarına göre en uygun fiyat tarifeleri ve diğer teknik bilgiler için üyelerimizi sendika binamıza bekliyoruz. Tüm üyelerimizi ve üyelerimizin referans olacağı arkadaş akraba komşu ve yakınlarını bu kutlu yolculuğa davet ediyoruz.  Üyelerimiz dilerse akraba, komşu arkadaşlarını yönlendirebilir. Detaylı bilgi almak isteyenler sendikamızdan ya da sendika telefon numaramız 0264 2777322 ya da İKRA Tur 0222 2339988 numaralarını arayabilirler” dedi.

7 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 740 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU